SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Team 11
Hem
A-lag
Junior
J18
J20
J18 Utveckling
Ungdom
Team 03/04
Team 05
Team 06
Team 07/08
Team 08/09
Team 10
Team 11
Team 12
Team 13
Team 14
Team 15
Team 16
Team 17
Mjukhockey
Ledare
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
A-lag
Junior
J18
J20
J18 Utveckling
Ungdom
Team 03/04
Team 05
Team 06
Team 07/08
Team 08/09
Team 10
Team 11
Team 12
Team 13
Team 14
Team 15
Team 16
Team 17
Mjukhockey
Ledare
Team 11
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen/kontakt
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen/kontakt
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/2024: B2 Division 1B forts.
2023/2024: B2 Division 1C
2023/2024: B2 Division 2A
SEPTEMBER 2023
03
10:15
sön
10:15
Dackehallen
Tingsryds Allmänna IF
- Växjö lakers
-
09
15:00
lör
15:00
Bortamatch
Kristianstad -
Tingsryds Allmänna IF
-
30
11:00
lör
11:00
Bortamatch
Lenhovda if -
Tingsryds Allmänna IF
-
OKTOBER 2023
06
18:00
fre
18:00
Samling 18:00 i jössarinken
Mörrum -
Tingsryds Allmänna IF
-
06
19:10
fre
19:10
Jössarinken A-hall
Mörrums GoIS IK -
Tingsryds AIF Grön
20 - 1
08
16:45
sön
16:45
Samling 15:30
Tingsryds Allmänna IF
- Nybro
-
08
16:55
sön
16:55
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- Nybro Vikings IF
1 - 6
15
11:00
sön
11:00
Bussresa. Samling 08:00. Avresa 8:15
Skillingaryds IS -
Tingsryds AIF Vit
7 - 1
15
17:00
sön
17:00
Vida Arena
Växjö Lakers HC Vit -
Tingsryds AIF Grön
2 - 2
20
19:10
fre
19:10
ELITFÖNSTER ARENA
Lenhovda IF -
Tingsryds AIF Grön
3 - 5
21
13:00
lör
13:00
Matchstart 13:00. Samling 11:45
Tingsryds AIF Vit
- Rydaholms SK
3 - 7
22
17:45
sön
17:45
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- Kalmar HC
6 - 7
22
17:45
sön
17:45
Dackehallen
Tingsryds Allmänna IF
- Kalmar hc
-
29
16:40
sön
16:40
Buss, samling 13:15 avresa 13:30
Nässjö HC -
Tingsryds AIF Vit
5 - 3
29
16:55
sön
16:55
Samling 15:30, på is för uppvärmning 16:45
Tingsryds AIF Grön
- Karlskrona HK Svart
14 - 5
NOVEMBER 2023
05
10:30
sön
10:30
Samling 9:15
Tingsryds AIF Grön
- IK Oskarshamn Röd
6 - 5
09
18:40
tor
18:40
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Karlskrona HK Orange
4 - 9
12
12:20
sön
12:20
DM, Norrahammar. Samling 8:45 avresa 09:00
Hc dalen och växjö -
Tingsryds Allmänna IF
-
19
12:30
sön
12:30
Samling 11:15
Tingsryds AIF Grön
- Vimmerby HC
1 - 7
19
14:00
sön
14:00
Samling 10:30, avresa 10:45
Eksjö HC -
Tingsryds AIF Vit
8 - 9
26
14:30
sön
14:30
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Åseda IF
10 - 9
26
19:00
sön
19:00
Vida Arena
Växjö Lakers HC Vit -
Tingsryds AIF Grön
3 - 2
DECEMBER 2023
03
13:20
sön
13:20
NKT Arena Karlskrona A-Hall
Karlskrona HK Svart -
Tingsryds AIF Grön
14 - 5
17
15:00
sön
15:00
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- HV 71 Vit
5 - 6
20
19:00
ons
19:00
Samling 18:00
Växjö Lakers HC Blå -
Tingsryds AIF Vit
2 - 10
JANUARI 2024
07
10:30
sön
10:30
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- Nybro Vikings IF
4 - 4
07
16:00
sön
16:00
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Värnamo GIK
6 - 4
14
12:30
sön
12:30
Avresa buss 08:45
IK Oskarshamn Röd -
Tingsryds AIF Grön
3 - 6
21
13:30
sön
13:30
Talavidshallen
Rydaholms SK -
Tingsryds AIF Vit
4 - 1
21
16:30
sön
16:30
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- Västerviks IK
8 - 0
28
11:30
sön
11:30
Arena Hansson Konsult & Konstruktion
Vimmerby HC -
Tingsryds AIF Grön
4 - 7
28
17:45
sön
17:45
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Nässjö HC
6 - 7
FEBRUARI 2024
04
16:00
sön
16:00
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- Växjö Lakers HC Vit
2 - 2
04
17:10
sön
17:10
NKT Arena Karlskrona A-Hall
Karlskrona HK Orange -
Tingsryds AIF Vit
3 - 9
11
10:30
sön
10:30
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- Karlskrona HK Svart
4 - 4
11
17:45
sön
17:45
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Eksjö HC
10 - 1
17
10:30
lör
10:30
ACT-Hallen
Västerviks IK -
Tingsryds AIF Grön
3 - 5
18
15:45
sön
15:45
RAVEMAHALLEN
HV 71 Vit -
Tingsryds AIF Grön
4 - 5
25
11:25
sön
11:25
Liljas Arena
Nybro Vikings IF -
Tingsryds AIF Grön
3 - 7
25
12:30
sön
12:30
Profilgruppen Ishall
Åseda IF -
Tingsryds AIF Vit
5 - 9
MARS 2024
02
16:10
lör
16:10
Axelent Arena
Värnamo GIK -
Tingsryds AIF Vit
3 - 9
03
13:00
sön
13:00
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Skillingaryds IS
5 - 4
10
14:40
sön
14:40
Dackehallen
Tingsryds AIF Grön
- IK Oskarshamn Röd
2 - 10
17
16:30
sön
16:30
Dackehallen
Tingsryds AIF Vit
- Växjö Lakers HC Blå
1 - 8
Facebook